Değerli Eczacımız,
ECP İlaç kapsamında hizmet almakta olan tüm geri ödeme kurumlarını tek çatı altında topladığımız ecp ilaç platformuna HOŞGELDİNİZ !
Bundan böyle her bir site için ayrı ayrı adreslere girmeye gerek kalmayacak. Tek bir KULLANICI ADI VE ŞİFRE ile bu siteden tüm geri ödeme kurumlarının ECP İlaç sitelerine ulaşabileceksiniz. Platform ile ilgili her türlü yardım için ORTAK YARDIM MASASI hizmetlerinden fayda sağlayabileceksiniz.
ECP nedir?

ECP İlaç Platformu, geri ödeme kurumlarının ilaçla ilgili doz, fiyat, kullanım, uzman hekim ve geri ödeme kurumlarının kural kontrollerini yapan, bu kontroller sonucunda eczacıya anında yanıt gönderen ve sigortalı ödeme kısımlarını eczacıya bildiren bir sistemdir. Türkiye'de şu anda 6,500 'ün üzerinde eczane bu sistemi kullanarak sayıları 14'ü bulan özel geri ödeme kurumlarına hizmet vermektedir.

ECP İlaç Platformu'nun bir üyesi olmak için özel geri ödeme kurumlarının anlaşmalı eczacısı olmanız gerekmektedir. Eğer anlaşmalı eczane olmak istiyorsanız, aşağıda linklerini verdiğimiz geri ödeme kurumlarını tıklayarak talebinizi lütfen ilgili geri ödeme kurumlarına iletiniz.


Chatbot Bilgilendirme

İlaç ECP sisteminde yaşadığınız soru ve sorunlar ile ilgili olarak bizlere ekranın sağ alt köşesinde yer alan CGM logolu Chatbot umuzdan da ulaşım sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz?

Chatbot aracılığı ile kullanıcı bilgilerinizi sorgulayabilir, kurum iletişim bilgilerine ve GLN bilgilerine ulaşabilir, anlaşma süreçleri ile ilgili bilgi alabilir ve canlı chat aracılığı ile destek alabilirsiniz.
Kullanıcı adı
Şifre
1bb31  
 

Sisteme girişte sorun yaşıyorsanız, 0 212 306 0000 dan 4 ü tuşlayabilir, destek.ecp@cgmturkiye.net adresine mail atabilir ya da alt kısımdaki CGM logosu ile chatbot üzerinden bize ulaşabilirsiniz..
Bunları biliyor musunuz?
Kurum İletişim Bilgileri