Değerli Eczacımız,
ECP İlaç kapsamında hizmet almakta olan tüm geri ödeme kurumlarını tek çatı altında topladığımız ecp ilaç platformuna HOŞGELDİNİZ !
Bundan böyle her bir site için ayrı ayrı adreslere girmeye gerek kalmayacak. Tek bir KULLANICI ADI VE ŞİFRE ile bu siteden tüm geri ödeme kurumlarının ECP İlaç sitelerine ulaşabileceksiniz. Platform ile ilgili her türlü yardım için ORTAK YARDIM MASASI hizmetlerinden fayda sağlayabileceksiniz.
ECP nedir?

ECP İlaç Platformu, geri ödeme kurumlarının ilaçla ilgili doz, fiyat, kullanım, uzman hekim ve geri ödeme kurumlarının kural kontrollerini yapan, bu kontroller sonucunda eczacıya anında yanıt gönderen ve sigortalı ödeme kısımlarını eczacıya bildiren bir sistemdir. Türkiye'de şu anda 6,500 'ün üzerinde eczane bu sistemi kullanarak sayıları 14'ü bulan özel geri ödeme kurumlarına hizmet vermektedir.

ECP İlaç Platformu'nun bir üyesi olmak için özel geri ödeme kurumlarının anlaşmalı eczacısı olmanız gerekmektedir. Eğer anlaşmalı eczane olmak istiyorsanız, aşağıda linklerini verdiğimiz geri ödeme kurumlarını tıklayarak talebinizi lütfen ilgili geri ödeme kurumlarına iletiniz.

Kullanıcı adı
Şifre
4zcy1  
 
şifremi Unuttum!
Sisteme girişte sorun yaşıyorsanız, 0 212 306 00 00 dan 4 ü tuşlayın, yada destek.ecp@cgm.com adresini kullanabilir siniz.

Bu sayfalar Internet Explorer 5.5  ve üstü tarayıcılar ile 800x600 ve üstü çözünürlüklerde kullanılabilir.

Windows 98 ve üstü sistemlerde Internet Explorer 7.0 güncellemesi için tıklayın
Programın kullanımında sorun yaşıyorsanız Internet Explorer ayarlarını kontrol etmek için tıklayın
Linkler
Linkler
Bunları biliyor musunuz?
Bunları biliyor muydunuz?